LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Luana Vjollca nuk kursehet aspak kur bëhet fjalë për veshjet/ Shpenzon një “mal me para” për një fustan

10 Gusht 2020, 13:16, Lifestyle CNA
Luana Vjollca nuk kursehet aspak kur bëhet fjalë për veshjet/

Moderatorja Luana Vjollca është një nga vajzat më të ndjekura dhe të komentuara në mediat rozë. Teksa së shpejti pritet të publikohet videoklipi më i ri në bashkëpunim me Jay Santos, në të njëjtën kohë zbulohen shifrat marramendëse që modertorja shpenzon për veshjet e saj markë.

Së fundi faqja e njohur në Instagram What.they.Wearin, ka publikuar shifrën e kripur që Luana ka shpenzuar për fustanin e saj të kuq Philip Plein.

Fustani kushton plot 4,998 euro dhe mesa duket në klipin me këngëtarin latin, Luana do shfaqet me fustanin e kuq Philip Plein./ CNA.al

Lajmet e fundit nga