LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Këtë javë në serialin “Lule të vetmuara”/ Songyl merr lajmin e papritur

10 Gusht 2020, 08:21, Lifestyle CNA
Këtë javë në serialin “Lule të vetmuara”/

Xhemre shpëton gjallë nga incidenti. Defne i tregon Nazanit dhe kjo e fundit vendos ta shpëtojë të bijën duke u arratisur. Policia kërkon kudo për Defnen. Xhemre rifiton sërish shikimin. Meral rikthehet në jetimore dhe mikeshat e surprizojnë.

Kemal del nga burgu. Ky lajm trondit Ejlylin dhe vajzat. Ejlyl vihet sërish në rrezik dhe një ngjarje e papritur ndodh me të. Banu kërkon mënyra për të hequr qafe foshnjën e saj. Kader shkon në spital për të vizituar vëllain por nuk e gjen më aty.

Banu është gati të lërë gjithçka dhe të largohet. Songyl merr një letër nga i ati dhe tronditet. Ajo duhet të marrë një vendim./ CNA.al

Lajmet e fundit nga