LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Manastirliu këshilla qytetarëve/ Ja ku duhet të kërkoni informacion

9 Gusht 2020, 13:14, Lifestyle CNA
Manastirliu këshilla qytetarëve/ Ja ku duhet të kërkoni

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, ka dhënë sërish disa këshilla për qytetarët që duan të kontaktojnë me mjekun e familjes dhe kërkojnë informacion mbi Covid-19.

Në një postim në rrjetet sociale, Manastirliu deklaron se për çdo informacion duhet kontaktuar linja e gjelbër falas.

?Kërkoni informacion të sigurt mbi COVID-19? Keni nevojë të lidheni me mjekun e familjes? Telefononi falas në linjën e gjelbër 0800 40 40?, shkruan ministrja krahas një fotoje me këshilla./ CNA.al

Lajmet e fundit nga