LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Në verë qëndron…”/ Fifi zbulon domethënien e tatuazhit të ri

8 Gusht 2020, 14:53, Lifestyle CNA
“Në verë qëndron…”/ Fifi zbulon

Fifi është një nga këngëtaret më të dashur për publikun shqiptar. Ajo është kthyer në qendërn e vëmendjes të mediave rozë përsa i përket jetës private dhe humbjes së kileve të tepërta.

Së fundi ajo ka vendosur të gdhendë një tatuazh të ri në trupin e saj.?Tatuazh i ri?, ka shkruar Fifi në postimin e parë duke zbuluar më pas dhe tatuazhin e saj.

?Në verë qëndron e vërteta?, ka shkruar Fifi mbi trupin e saj së bashku me gotën e verës dhe trëndafilin.

Kujtojmë se muajt e fundit ajo ka sjellë një sërë projektesh muzikore, përfshirë këtu edhe bashkëpunime.

Pak ditë më parë ajo publikoi këngën ?Pa gajle? me Young Zerkën, e cila ka rezultuar shumë e suksesshme dhe ka grumbulluar 2.9 milionë ndjekës në Youtube.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga