LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

WOW/ Manjola Nallbani publikoi foton me bikini/ Nxjerr “jashtë loje” të gjitha vajzat e reja

8 Gusht 2020, 10:53, Lifestyle CNA
WOW/ Manjola Nallbani publikoi foton me bikini/ Nxjerr “jashtë

Manjola Nallbani është një nga artistet dhe ikonat e muzikës shqiptare. Ajo është evidentuar gjithnjë për stilin e saj dhe trupin super në formë.

Duket se vitet janë ndalur për të, pasi këngëtarja ka publikuar një foto me bikini ku tregon linjat super perfekte, të cilat do t?i kishte zili çdo vajzë.

Manjola është nënë e dy fëmijëve, por kjo nuk është aspak e dukshme kur vjen puna tek format e saj trupore.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga