LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ish gruaja e futbollistit shqiptar një “bishë” e vërtetë/ Fotot më të nxehta të Erjona Sulejmanit

8 Gusht 2020, 07:18, Lifestyle CNA
Ish gruaja e futbollistit shqiptar një “bishë” e

Erjona Sulejmani prej vitesh jeton dhe vepron në Itali. Modelja u përfol shumë në media për ndarjen nga futbollisti shqiptar Blerim Xhemaili.

Ajo u shpreh se martesa e tyre përfundoi pasi nuk ndihej e përmbushur dhe e lumtur. Nga martesa e tyre që nuk zgjati shumë, ish çifti kanë një djalë.

Por përveç kësaj Erjona njihet për natyrën e saj të sinqertë dhe pa komplekse. CNA.al ka përzgjedhur fotot që tregojnë se Erjona është e çliruar nga komplekset dhe nuk e ka problem të dalë nudo në shumicën e fotove./ CNA.al

Lajmet e fundit nga