LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Marina Vjollca zbulon “fiksimin”/ Ja cila nga këngët e Getoarit është e preferuara e saj

8 Gusht 2020, 09:40, Lifestyle CNA
Marina Vjollca zbulon “fiksimin”/ Ja cila nga këngët e

Moderatorja Marina Vjollca dhe reperi Getoar Selimi janë një nga çiftet më të dashura dhe të komentuara.

Prej vitesh janë të martuar dhe shpesh herë ndajnë në rrjetet sociale foto dhe video nga momentet e tyre të përditshme.

Së fundi Marina ka ndarë në Instastory një nga këngët që ajo e ka fiksim nga repertori i reperit.

Është kënga me titull ?E nxonme?, duket se është e preferuara e Marinës pasi moderatorja e ka shoqëruar me një video ku shfaqet shumë joshëse./ CNA.al

Lajmet e fundit nga