LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Demi Rose shfaqet krah modeles me gjoks shpërthyes: “E kush ka nevojë për burrë”

7 Gusht 2020, 09:47, Lifestyle CNA
Demi Rose shfaqet krah modeles me gjoks shpërthyes: “E kush ka

Supermodelja britanike Demi Rose së  bashku me modelen Bethany Lily  kanë çmendur ndjekësit. Teksa po shijojnë pushimet dhe ditët me diell, bukuroshet nuk kanë nguruar të publikojnë foto provokuese.

Njëra brune e tjetra bjonde, Demi dhe Bethany i kanë lënë pak vend imagjinatës me pozat seksi. Madje duke qenë pranë njëra tjetrës, dyshja duket se nuk kanë nevojë për meshkujt.

?Kush ka nevojë për burrë?, shkruan Demi krahas fotos me modelen duke nënkuptuar se është në shoqëri mjaft të mirë.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga