LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Të pasme bombastike dhe foto provokuese/ Kjo është modelja që do t’iu lërë pa fjalë

7 Gusht 2020, 07:37, Lifestyle CNA

Joselyn Cano është një modele amerikane, dizajnere dhe blogere. Ajo nisi të modelnote për herë të parë në moshën 17 vjeçare.

Joselyn është bërë imazhi i shumë kopertinave të revistave më të njohura. Në fotot e saj, Joselyn shpesh herë tregon pikën e saj m ëtë fortë që janë të pasmet bombastike që ndjekësit shpesh herë e krahasojnë me supermodelen britanike Demi Rose.

Cano numëron rreth 12.1 milionë ndjekës në Instagram. Në fotot e saj ajo reklamon trupin bombastik me bikini duke çmendur të gjithë ndjekësit. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga