LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Shpërthyese dhe përvëluese/ Njihuni me modelen më s*ksi të Instagramit

7 Gusht 2020, 07:18, Lifestyle CNA

Monica Huldt është një modele e cila ka arritur të fitojë zemrat e ndjekësve të saj me fotot provokuese që publikon në Instagram.

E njohur ndryshe si ?Sëedish Bella?, modelja nuk nguron aspak të pozojë nudo , topless, duke treguar format e saj shpërthyese.

Për më tepër ne kemi përzgjedhur fotot më ?hot? që mund të shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga