LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kylie Jenner më seksi se kurrë/ Fansat çmenden pas pamjes së saj në klipin e Cardi B

7 Gusht 2020, 09:01, Lifestyle CNA
Kylie Jenner më seksi se kurrë/ Fansat çmenden pas pamjes

Cardi B ka publikuar klipin e saj më të ri në bashkëpunim me Megan Thee Stallion, ku e ftuar special në klip ka qenë edhe miliarderja Kylie Jenner.

Kënga e re titullohet ?Wap? dhe përmban skena mjaft seksi dhe +18. Por paraqitja e befasishme e Kylie Jenner në videoklipin e shumëpritur ishte surpriza më e madhe për fansat e 22-vjeçares.

Kylie ka tërhequr gjithë vëmendjen ku shfaqet e veshur me një body me print leopardi dhe një palë çizme të gjata në të njëjtin dizajn, ndërsa shfaqet për vetëm pak momente në minutën 1:39.

Kim Kardashian nuk ka mundur t?i rezistojë pamjes të së motrës dhe në një postim në Instagram shkruan: ?O Zot?./ CNA.al

Lajmet e fundit nga