LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Sot në “Lule të vetmuara”/ Meral zgjohet nga koma

7 Gusht 2020, 07:42, Lifestyle CNA

Meral më në fund del nga koma. Ajo gjen pranë vetes mikeshat e saj të cilat gëzohen kur e shohin. Defne shkon në shtëpi dhe përqafon të ëmën duke iu lutur të mos e braktisë. Songyl sheh nënën e Gynejit duke i dhënë para Kaderit dhe kupton gjithçka.

Banu ia vë fajin Kaderit. Songyl i tregon Gynejit se Banu e solli në jetë fëmijën. Defne merr përgjigjen e analizave të ADN-së dhe mëson se ajo nuk është vajza e Nazanit. Defne shpërthen në lot në mes të rrugës. Songyl përballet me Kaderin dhe e qëllon me shuplakë.

Banu lind bebin por ka vendosur t?ja japë një çifti. Kader lëndohet kur e mëson këtë. Kader kërcënon se do vrasë veten nëse Banu e shet bebin. Banu detyrohet ta mbajë bebin. Lalin zhgënjehet pasi nuk e lejojnë ta takojë të atin. Prindërit birësues heqin dorë nga bebi i Banus./ CNA.al

Lajmet e fundit nga