LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Çfarë i ke bërë Marinës së ëmbël dhe të mirë”/ Luana i bën komentin epik të motrës pas ndryshimit të pamjes

7 Gusht 2020, 08:15, Lifestyle CNA

Moderatorja shumë e dashur e ekranit, Marina Vjollca i ka lënë të gjithë pa fjalë me ndryshimin e pajmes.

Ajo ka publikuar në Instagram një foto ku shfaqet me flokët e shkurtra dhe të zeza. Fotoja menjëherë ka marrë shumë pëlqime dhe ndjekësit kanë vërshuar me komentet e tyre.

Një ndër to është dhe motra e saj, moderatorja Luana Vjollca e cila ka bërë komentin epik duke shkruar: ?Kush je ti dhe cfare i ke bere Marines se embel e te mire?????.

Ndërkohë Marina i përgjigjet të motrës:?E hengri Nikitta, kjo te vjen hakut ty??/CNA.al

Lajmet e fundit nga