LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

VIDEO-Enca e "llastuar" nga djemtë/ Tregon çfarë i ndodh kur del xhiro nga Blloku

7 Gusht 2020, 08:37, Lifestyle CNA
VIDEO-Enca e "llastuar" nga djemtë/ Tregon çfarë i

Këngëtarja Enca Haxhia është një nga vajzat më të komentuara të shoëbizit shqiptar përsa i përket pamjes.

Ajo gjithnjë është dalluar nga këngëtaret e tjera për stilin e saj ekstarvagant si në veshje e pamje ashtu edhe në muzikë.

Por së fundi ajo ka vendosur të bëjë një xhiro nëpër Tiranë dhe nëpërmjet videove në Instastory ka treguar se merr shumë komplimente nga djemtë edhe pse është e palyer dhe në gjendje shtëpie.

?Djema, një nga gjërat më të bukura dhe më të lezetshme që më ndodh kohëve të fundit, më ka ndodhur gjithmonë, por kohët e fundit më shumë. Kur dal në një xhiro kot për qejf, sidomos nga Blloku, ose qendra e Tiranës, edhe jam në gjendje të thjeshtë, gjendje shtëpie pak a shumë, siç e shihni?e palyer, e papërgatitur, dashuria që marrë nga ju, komentet ca gjeste të vogla kaq të lezetshme, ma zbukurojnë ditën. Ju dua shumë.?/CNA.al

Lajmet e fundit nga