LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pas 3 vitesh martesë/ “Songyl” ndahet nga bashkëshorti

7 Gusht 2020, 09:24, Lifestyle CNA
Pas 3 vitesh martesë/ “Songyl” ndahet nga bashkëshorti

Ditën e sotme mediat turke kanë raportuar se aktorja e njohur Gokçe Akyildiz, e njohur për rolin e saj si “Songyl” është ndarë nga bashkëshorti i saj.

Mediat turke së fundmi ata kanë pasur zënka e keqkuptime që kanë çuar në ndarjen e tyre. Një tjetër detaj që e konfirmon ndarjen është edhe fakti që të dy kanë fshirë fotot me njëri-tjetrin nga rrjetet sociale.

Gokçe u martua me Mustafa Ozyurt tre vite më parë. Ata u njohën gjatë xhirimeve të serialit, ku Mustafa punonte në prapaskenë. Çifti u bekua me një djalë të cilit i vendosën emrin Omer dhe dukeshin shumë të lumtur në martesën e tyre.

Thuhet se Gokçe Akyildiz pas ndarjes ka marrë kujdestarinë e djalit. Aktorja ka vendosur që tani e tutje të përqëndrohet tek karriera dhe së shpejti do të nisë xhirimet e një seriali të ri./ CNA.al

Lajmet e fundit nga