LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pas fotove topless nga pushimet/ Rita Ora shfaqet super në formë me bikini

8 Gusht 2020, 08:58, Lifestyle CNA
Pas fotove topless nga pushimet/ Rita Ora shfaqet super në formë me

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora ka çmendur pushuesit disa ditë më parë teksa shihej topless duke marrë rreze dielli.

Pas këtyre fotove të bujshme, Rita sërish ka trazuar rrjetin teksa shfaqet super në formë me bikini.29 vjeçarja, e veshur me bikini me print leopardi, është kthyer në qendër të vëmendjes duke bërë kështu që edhe mediat e huaja të shkruajnë për të.

E kombinuar në mënyrë perfekte, me aksesorë dhe flokët e kapura Rita duket mahnitëse. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga