LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“A kanë familje këto k****”/ Enca parashikon komentet e shqiptarëve nëse Cardi B dhe Megan do të ishin shqiptare

7 Gusht 2020, 12:07, Lifestyle CNA
“A kanë familje këto k****”/ Enca parashikon komentet e

Këngëtarja Enca Haxhia së fundi ka publikuar klipin e saj më të ri me Don Xhonin, ?Break down?. Kënga ka grumbulluar më shumë se 4 milionë shikime në Youtube dhe është komentuar shumë nga ndjekësit.

Enca ka ndarë gjthashtu rastësinë që reperja me famë botërore Cardi B ka pothuajse të njëjtin stil veshje dhe pamje në klipin e saj më të ri me Megan.

Klipi i Cardi B përmban skena të nxehta si dhe pamje në klip është shumë ekstravagante. Në instatsoryn e saj Enca ka treguar se cilat do të ishin komentet e shqiptarëve nëse Cardi B dhe Megan do të ishin shqiptare.

1-100% porno 0% muzikë

2-Like nëse mendon që kto jan q* mas spotit

2-Kangën krejt të vjedhme e paskan

3-Tybe pa lidhje

4-Like nëse je shqiptar me zemër të madhe dhe  ban dislike

5-Muzika te na s?ngohet po kqyret

6-A kanë familje kto kudra./ CNA.al

Lajmet e fundit nga