LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Në gjendje jo të mirë shëndetësore/ Bebe Rexha në luftë me infeksionin: ‘Dua mamin”

7 Gusht 2020, 10:23, Lifestyle CNA
Në gjendje jo të mirë shëndetësore/ Bebe Rexha në

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha ka treguar së fundi për luftën e saj me infeksionin që I ka shkaktuar sinoziti.

E shtrirë, me rrathë të zinj poshtë syve dhe me hematomat që i kanë krijuar injeksionet që ka marrë në krahë, Bebe tregon se lufta me sinozitin nuk ka mbarim.

Këngëtarja duket se po i kalon këto momente të vështira larg prindërve, pasi në një postim ajo ka treguar publikisht nevojën për të pasur nënën e saj pranë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga