LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

U rendit në “Top 10” e vajzave më të bukura me bikini/ Fotot e ish miss-it shqiptar që po “çmendin” rrjetin

8 Gusht 2020, 07:34, Lifestyle CNA
U rendit në “Top 10” e vajzave më të bukura me

Ish miss-i Klaudia Kalia u rendit në Top 10 e vajzave më të bukura me bikini në Miss Grand International. Ajo ka një numër të madh ndjekësish me të cilët ndan fotot e saj seksi.

Ajo nuk shfaqet shumë në ekran, por ka qenë pjesë e disa prej klipeve më të klikuara të reperit Noizy. Tiparet e bukuroshes dhe format e saj bombastike lënë pa mend këdo që i shikon.

CNA.al ka përzgjedhur fotot më seksi të Klaudia Kalia, të cilat do t?i gjeni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga