LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Keisi zbulon planet për dasmën/ Tregon me cilin prej prindërve të Stresit shkon më mirë

8 Gusht 2020, 09:20, Lifestyle CNA
Keisi zbulon planet për dasmën/ Tregon me cilin prej prindërve

Keisi dhe Stresi janë një nga çiftet më të përfolur të momentit në showbizin shqiptar. Çifti ka lënë pas çdo keqkuptim dhe tani jan mjaft të lumtur bashkë, madje po mendojnë edhe për dasmën.

Një ndjekës e ka pyetur për këtë dhe ajo është përgjigjur në kanalin e saj në ?Youtube?. ?Aktualisht, prej pandemisë nuk mund ta bëjmë. Por di të them që kur të bëj dasmë, do të bëj një dasmë të madhe.

Dua dasmë gjigante,?? tregoi Keisi. Ajo është pyetur edhe për marrëdhëniet me prindërit e Stresit. ?Unë flas dhe shkoj shumë mirë me mamin e Stresit, por do veçoja babain e tij. Me të flas më mirë, dhe shkoj shumë më mirë me të?, u shpreh ajo./ CNA.al

Lajmet e fundit nga