LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

BOOM-BOOM-Çmend fansat/ Alesia Bami tregon të pasmet “bombë”

8 Gusht 2020, 11:33, Lifestyle CNA
BOOM-BOOM-Çmend fansat/ Alesia Bami tregon të pasmet

Modelja dhe moderatorja Alesia Bami, i ka vënë flakën Instagramit. Bukuroshja e ekranit ka ekspozuar format e saj bombastike, teksa pozon me rroba banjo.

Fotot e saj janë komentuar dhe pëlqyer pafund nga komentuesit të cilët menjëherë kanë vërshuar me komplimentat për modelen.

Kujtojmë se Alesia u bë e njohur për publikun shqiptar si velinë në emisionin investigativ Stop dhe më pas vijoi karrierën e saj në television si moderatore.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga