LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E papritur/ Fansat e Cardi B dhe Megan peticion për të hequr Kylie Jenner nga klipi

8 Gusht 2020, 14:43, Lifestyle CNA
E papritur/ Fansat e Cardi B dhe Megan peticion për të hequr Kylie

Pak ditë më parë, dy reperet e njohura, Cardi B dhe Megan sollën këngën e tyre më të re të titulluar ?Wap?.

Klipi përmban skena tejet të nxehta, ku e ftuar speciale ka qenë dhe miliarderja Kylie Jenner.

Bukuroshja shfaqet e veshur me një body me print leopardi dhe një palë çizme të gjata në të njëjtin dizajn.

Mirëpo, duket se këto 30 sekonda të Kylie-t nuk janë pritur aspak mirë nga audienca që ka shpërthyer në komente negative, duke e konsideruar pjesëmarrjen e saj në klip si neveri.

Në Internet po qarkullon edhe një peticion për të hequr Kylie-n nga klipi: ?Videoja ishte perfekte deri sa pamë K dhe unë desha të hidhja telefonin tim?, shkroi krijuesi./ CNA.al

Lajmet e fundit nga