LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Jam e lirë”/ Këngëtarja shqiptare fiton betejën me Coronavirusin

8 Gusht 2020, 13:54, Lifestyle CNA
“Jam e lirë”/ Këngëtarja shqiptare fiton betejën

Këngëtarja shqiptare, Adelina Thaçi ka treguar se ka fituar betejën me koronavirusin. Në rrjetet sociale ajo ka publikuar disa foto ku zbulon se ka nisur pushimet dhe se ndodhet në Sarandë bashkë me familjen e saj.

?Jam e lirë, në Sarandë, me familjen time?, shkruan Adelina krahas fotocve nga psuhimet.

Pak ditë më parë, këngëtarja shqiptare dha lajmin se ishte infektuar me koronavirus.  Këngëtarja tha se kishte humbur nuhatjen, kishte temperaturë dhe dhimbje fyti./ CNA.al

 

 

 

A post shared by Adelina Thaqi Meta (@adelinathaci) on

Lajmet e fundit nga