LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Bel i hollë dhe të pasme bombastike/ Kjo modele do t’iu lërë pa gjumë me fotot e saj

9 Gusht 2020, 07:25, Lifestyle CNA
Bel i hollë dhe të pasme bombastike/ Kjo modele do t’iu

Chloe Ferry nuk ndalet dot së reklamuari format e saj bombastike. Nga fotot e publikuara së fundi Chloe tregon rezultatet e shkëqleyra që i ka arritur falë palestrës.

E veshur me bikini Chloe ka treguar të pasmet e saj të fromësuara më së miri dhe belin e hollë. Ndryshimi në pamjes e saj vjen pasi bukuroshja bjonde u përball me shumë kritika nga ndjekësit për operacionet plastike.

Ajo u shpreh se është ndjerë shumë e paragjykuar dhe kjo e ka shtyrë që të kujdeset më shumë për trupin e saj dhe mbi të gjitha ta vlerësoj atë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga