LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTOT-Partnerja e Ledrit mahnitëse/ Me bikini dhe barkun e rrumbullakosur shijon rrezet e diellit

9 Gusht 2020, 11:45, Lifestyle CNA
FOTOT-Partnerja e Ledrit mahnitëse/ Me bikini dhe barkun e rrumbullakosur

Prej javësh në mediat rozë është komentuar pafund shtatzënia e partneres së Ledri Vulës, Sara Hoxhës.

Pas shumë aludimesh vetë çifti konfirmoi lajmin se ishin në pritje të ëmbël madje duke treguar dhe gjininë e fëmijës, që është një vajzë.

 

 

 

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on


Pas konfirmimit nuk kanë munguar fotot e ndryshme të bukuroshes me barkun e rrumbullakosur. Së fundi Sara ka publikuar foto ku shfaqet me bikini duke treguar kështu dhe barkun e rrumbullakosur.

 

 

 

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxha) on

Lajmet e fundit nga