LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Dhimbje dhe vështirësi në frymëmarrje/ Bebe Rexha jep lajmin e papritur: “Do t’i nënshtrohem…”

9 Gusht 2020, 11:20, Lifestyle CNA
Dhimbje dhe vështirësi në frymëmarrje/ Bebe Rexha jep lajmin

Këngëtarja me famë botërore Bebe Rexha ka ndarë me ndjekësit lajmin se për shkak të infeksionit në sinuse do t?i duhet t?i nënshtrohet operacionit.

Nëpërmjet disa fotove dhe videove në rrjetet sociale, Bebe ka treguar se ky infeksion po i shkakton shumë dhimbje dhe vështirësi në frymëmarrje dhe se në këtë situatë të vështirë ndodhet larg prindërve të saj.

?Shkova tek doktori për infeksionin e sinusit që nuk po largohet dhe më tha që më duhet t?i nënshtrohem një operacioni”, tregon Bebe.

Pak ditë më parë ajo publikoi disa foto ku shfaqej në një gjendje jo të mirë shëndetësore, me rrathët e zinj poshtë syve./ CNA.al

Lajmet e fundit nga