LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Xhemre rifiton shikimin

9 Gusht 2020, 07:51, Lifestyle CNA
Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Xhemre rifiton

Xhemrenë e gjejnë në breg të detit peshkatarët. Defne i tregon Nazanit çfarë i bëri Xhemres dhe që e ka mësuar të vërtetën e birësimit. Xhemre shtrohet në spital teksa vajzat presin të shqetësuara që ajo të hapë sytë.

Vajzat dyshojnë se ka qenë Defne ajo që i ka bërë diçka Xhemres. Nazan përgatit një plan për të shpëtuar të bijën. Xhemre zgjohet dhe merret në pyetje nga policia. Ajo deklaron se Defne e shkaktoi incidentin.

Kemal del nga burgu. Meral rikthehet në jetimore pranë mikeshave. Nazan dhe Defne arratisten. Policia kërkon për Defnen. Xhemre rifiton shikimin sërish dhe gëzohet. Vajzat i bëjnë një surprizë Meralit por kjo e fundit nuk e pret aq mire./CNA.l

Lajmet e fundit nga