LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“I përmbushur nga ty, frymëmarrja ime”/ Blero i bën dedikimin romantik bashkëshortes

9 Gusht 2020, 10:28, Lifestyle CNA
“I përmbushur nga ty, frymëmarrja ime”/ Blero i bën

Këngëtari Blero Muharremi dhe modelja Afrona Dika janë një nga çiftet më të komentuara të momentit në showbizin shqiptar.

Vetëm një vit më parë ata kurorëzuan dashurinë e tyre disa vjeçare në martesë. Ditën  e sotme Afrona feston ditëlindjen dhe Blero e ka suprizuar me dedikimin më romantik.

?Dashuri, krenari dhe plot fat jam përmbushun nga ty gruaja ime. Ti je njeriu më i mirë që kam njohur ndonjëherë, ti je e përmbushur me edukatë dhe dashuri familjare. Jam njeriu me fat që të kam takuar, lutem çdo ditë që të mbetet ashtu. Urime ditëlindja frymëmarrja ime?, shkruan Blero në postimin e tij.

Lajmet e fundit nga