LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

I shprehu publikisht dashurinë/ Robert Berisha kapet mat me modelen nga Burreli

9 Gusht 2020, 08:33, Lifestyle CNA
I shprehu publikisht dashurinë/ Robert Berisha kapet mat me modelen nga

Këngëtari i njohur Robert Berisha dhe modelja Jessica Kadiu janë përfolur më parë për një lidhje dashurie të cilën Jessica e pranoi publikisht.

Deklarata bombë e modeles, bëri bujë në mediat shqiptare pasi këngëtari e kishte mohuar  romancën në verën e kaluar.

Së fundmi, Prive.al ka arritur të sigurojë fotografi të dyshes ditën e sotme në një pikë karburantesh rrugës për Shqipëri ku shihen  krah njëri-tjetrit. Po ashtu, bën me dije se vetëm pak ditë më parë bukuroshja zeshkane ka ardhur në trojet shqiptare nga Neë Yorku pas disa muajsh bllokim si pasojë e pandemisë. Me të mbërritur, Roberti duket të ketë qenë adresa e ndalesës së saj, pavarësisht ?lamtumirës? publike që i dha në muajin shkurt përmes postimeve.

Bukuroshja ka pozuar më herët me Rinën, ku shfaqet me të njëjtën veshje nga ajo që shihet në fotot e shkrepura krah Robertit./ CNA.al

Lajmet e fundit nga