LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Tuba Buyukustun i dha fund lidhjes 3-vjeçare/ Ish partneri i saj “kapet mat” me aktoren turke

9 Gusht 2020, 13:14, Lifestyle CNA
Tuba Buyukustun i dha fund lidhjes 3-vjeçare/ Ish partneri i saj

Pak ditë më parë mediat turke raportuan se aktorja Tuba Buyukustun e njohur si ?Syhan?, është ndarë nga partneri i saj Umut Evirgen pas 3 vitesh lidhje. Sipas burimeve mes çiftit kishin nisur xhelozitë dhe zënkat ishin bërë shkak i ndarjes.

Pas ndarjes nga aktorja, Evirgen nuk ka humbur kohë dhe raportohet se ai është lidhur me një tjetër aktore shumë të njohur. Bëhet fjalë për Melisa Senolsun të cilën e kemi parë në serialin ?Dashuri me qira?.

Evirgen dhe Senolsun janë parë bashkë gjatë pushimeve e madje kanë pozuar pranë njëri-tjetrit duke konfirmuar kështu lidhjen. Çifti është ndaluar nga gazetarët, por Evirgen nuk ka pranuar të flasë për lidhjen e tyre./ CNA.al

Lajmet e fundit nga