LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Rita Ora respekton rregullat edhe në plazh/ Vendos maskën dhe e kombinon me bikinin

9 Gusht 2020, 19:24, Lifestyle CNA
Rita Ora respekton rregullat edhe në plazh/ Vendos maskën dhe e

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora po i shijon ditët e verës në plazh, ndërsa nuk harron të respektojë rregullat për të parandaluar koronavirusin.

Këngëtarja ka publikuar së fundmi disa foto ku shfaqet provokuese me bikini dhe maskë. Ajo që bie në sy është se Rita është kujdesur të kombinojë maskën me bikini.

?Vendosni maskën, qoftë edhe në pushime?, ka shkruar Rita bashkëngjitur postimit./CNA.al

Lajmet e fundit nga