LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E quajnë "Kim Kardashian" meksikane/ Fotot e yllit të Instagramit që do t’iu lënë pa mend

10 Gusht 2020, 07:35, Lifestyle CNA
E quajnë "Kim Kardashian" meksikane/ Fotot e yllit të

Joselyn Cano është një modele amerikane, dizajnere dhe blogere. Ajo nisi të modelnote për herë të parë në moshën 17 vjeçare.

Joselyn është bërë imazhi i shumë kopertinave të revistave më të njohura. Ajo ndryshe është quajtur si ?Kim Kardashian Meksikane?.

Cano numëron rreth 12.1 milionë ndjekës në Instagram. Në fotot e saj ajo reklamon trupin bombastik me bikini duke çmendur të gjithë ndjekësit. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga