LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shkuan me pushime për të shpëtuar martesën/ Çfarë do të ndodhë tani mes Kaney dhe Kim?

10 Gusht 2020, 09:30, Lifestyle CNA
Shkuan me pushime për të shpëtuar martesën/

Pak ditë më parë, Kaney West dhe Kim Kardashian ushëtuan për në ishujt Caraibe, së bashku me fëmojët e tyre.

I gjithë ky udhëtim, ku pjesë ishte dhe patori që i kishte celebruar, ishte për të shpëtuar martesën pas skandaleve të fundit që pushtuan mediat e huaja.

Ata kanë kaluar një krizë të fortë, që mendohej se do shkonte drejt divorcit. Shkak janë bërë deklarat e Kanye dhe bipolariteti i tij. Disa ditë më parë, ata u nisën për një udhëtim për të shpëtuar martesën. Ata u panë të dielën teksa zbrisnin nga avioni privat. Kim mbante në krahë vajzën e saj më të vogël, ndërsa Kanye zbriti nga avioni duke mbajtur vetëm telefonin e tij në dorën e djathtë. ?Kim dhe Kanye janë marrë vesh së bashku.

Të dy duken shumë më të lumtur?, tha një burim për People, pasi u kthyen në Shtetet e Bashkuara. Duket se gjërat i janë kthyer normalitetit dhe Kim e Kanye po i rregullojnë problemet në martesën e tyre./ CNA.al

Lajmet e fundit nga