LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Ratajkowski çmend pushuesit/ Modelja tregon fizikun mahnitës me bikini minimaliste

10 Gusht 2020, 10:13, Lifestyle CNA
Ratajkowski çmend pushuesit/ Modelja tregon fizikun mahnitës me

Modelja shumë e njohur Emily Ratajkowski është shfaqur mahnitëse teksa po pushon në Hamptons.

Bukuroshja ka treguar linjat e saj perfekte e veshur me bikini minimaliste nga koleksioni saj i rrobave të banjos.

Bukuroshja po shijon pushimet me bahskëshortin e saj, i cili duket se nuk mund t?i heqë dot duart nga trupi i saj.

Ajo nuk ndalet me pozat e saj provokuese dhe këtë e vërteton dhe videoja që publikoi pak ditë më parë.

Ratajkowski shfaqej topless duke treguar të pasmet e saj dhe duke ndeuzr rrjetin në komente.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga