LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Do më shpërthejë zemrën”/ Klea Huta i këndon të birit, tregon reagimin e adhurueshëm të Krid

10 Gusht 2020, 11:20, Lifestyle CNA
“Do më shpërthejë zemrën”/ Klea Huta i

Këngëtarja dhe moderatorja Klea Huta ka treguar se vogëlushi i saj Krid e adhuron kur mami dhe babi I këndojnë ninulla.

Në një postim të fundit në Instagram, moderatorja dëgjohet teksa i këndon vogëlushit të saj, ndërsa ai kënaqet shumë me zërin e saj.

?Ky djalë do të ma shpërthejë zemrën. Ai e dashuron kur mami dhe babi i këndojnë?, shkruan Klea e cila bën thirrje për të ngritur volumin.

Në fillim të muajit qershor, moderatorja Klea Huta dhe producenti Elgit Doda u bekuan me një djalë, që e pagëzuan me emrin Krid.

Klea ka treguar se tani që është bërë nënë është edhe më e motivuar se më parë dhe ka shumë energji pozitive që e shtyjnë të nxjerrë më të mirën e saj./ CNA.al

Lajmet e fundit nga