LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Miq apo diçka më shumë?/ Komentet e Dj Geek dhe Dafina Zeqirit bëjnë konfuzë fansat

10 Gusht 2020, 12:52, Lifestyle CNA

Pak kohë më parë, këngëtarja Dafina Zeqiri u shpreh se i kishte dhënë fund lidhjes së saj me Dj Geek. Por ndonëse ata u ndanë , në rrjetet sociale ata vijuan njësoj marrëdhënien e tyre. Shpesh herë komentojnë në statuset e njëri-tjetrit apo fotot.

Dafina Zeqirit dhe Dj Geek, ka tërhequr sërish vëmendjen e mediave në 24 orët e fundit, për shkak të disa komenteve mjaft emotive që ata vijojnë t?i lënë njëri-tjetrit edhe pas ndarjes.

Pak kohë më parë në një intervistë ajo u shpreh se ishte ende e dashuruar.

?Jam ende pak e dashuruar se kam dashni shumë të madhe kështu që është ende këtu, brenda meje?, ka pohuar Zeqiri duke shtuar se në fakt do donte të mos dashuronte kaq fort, pasi më parë ka qenë edhe më ndryshe, megjithatë mendon se tashmë nuk mund të ndryshojë më, duke shtuar se dashuria është nga gjërat më të mëdha, bashkë me muzikën?./ CNA.al

Lajmet e fundit nga