LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Në 60 vjetorin e tij të lindjes jep lajmin e papritur/ Aktori i famshëm preket nga Coronavirus

10 Gusht 2020, 14:38, Lifestyle CNA
Në 60 vjetorin e tij të lindjes jep lajmin e papritur/ Aktori i

Aktori Antonio Banderas ka konfirmuar nëpërmjet Twitter se ka rezultuar pozitiv  me Covid-19. Ai ka shkruar në postim se është i detyruar që 60 vjetorin e tij të lindjes të festojë në karantinë.

Baqnderas qetësoi fansat duke treguar se deri më tani nuk kishte asnëj shqetësim përsa i përket shëndetit.

?Do të dëshiroja të shtoja se jam mirë, thjesht pak më i lodhur se zakonisht por jam I sigurt se do të shërohem opas indikacioneve mjekësore, të cilat shpresoj se do të më ndihmojnë ta kapërdej këtë infeksion që ka prekur njerëz kudo në planet. Unë do të përfitoj nga ky izolim për të lexuar, shkruar dhe pushuar si dhe të bëj plane përe tu dhënë kuptim 60-ve të mai të cilat i prita me iluzion dhe dëshirë. Përqafime për të gjithë?, kështu e ka mbyllur postimin e tij Banderas./ CNA.al

Lajmet e fundit nga