LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTOT-Ish e dashura s*ksi e Malumas/ Natalia Barulich i lë pak vend imagjinatës me fotot e saj

11 Gusht 2020, 07:20, Lifestyle CNA
FOTOT-Ish e dashura s*ksi e Malumas/ Natalia Barulich i lë pak vend

Natalia Barulich është një modele amerikane, vokaliste, një DJ nga California. Ajo u bë e famshme si e dashura e këngëtarit seksi latin Maluma.

Gjithashtu ajo ka punuar me revistat më prestigjoze si Maxim, Esquire, Cosmopolitan dhe L?officel.

Ajo u bë pjesë e klipit të këngës Felices los 4 nga Maluma në vitin 2017. Natalia e nisi karrierën e saj si modele për Guess Brand.

Për më tepër ne kemi përzgjedhur disa nga fotot më seksi të Natalia Barulich që mund t?i shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga