LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Kejvina Kthella nuk ndalet/ Vjen sensuale me një look të ri

10 Gusht 2020, 21:07, Lifestyle CNA
Kejvina Kthella nuk ndalet/ Vjen sensuale me një look të ri

Modelja dhe ish-velina e emisionit ?Xing me Ermalin? Kejvina Kthella, di gjithmonë se si t?i kthejë sytë nga vetja.

Ajo njihet si një vajzë guximtare që nuk trembet nga asgjë dhe askush, madje edhe kritikat i merr mjaft me sportivitet.

Fotot provokuese e vënë gjithmonë në qendër të vëmendjes së mediave rozë, por pak më parë ajo na ka ardhur me një look të ri.

Modelja ka ardhur për publikun me një foto sensuale dhe me flokë të kthyera në brune dhe jo bjonde siç jemi mësuar ta shohim.

Edhe me këtë look, Kejvina duket shumë e ëmbël, ndaj edhe ka marrë shumë komente pozitive./ CNA.al

Lajmet e fundit nga