LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Enca tërbon rrjetin/ Provokon ndjekëset: Edhe burri jot e di se…

10 Gusht 2020, 20:10, Lifestyle CNA
Enca tërbon rrjetin/ Provokon ndjekëset: Edhe burri jot e di

Enca Haxhia është një ndër femrat më provokuese të showbizzit dhe gjithmonë merr vëmendjen e mediave me fotot e videot që publikon në rrjetet sociale.

Pak më parë ajo ka postuar një tjetër foto tejet sensuale, ku shihet e veshur vetëm me bikini të zeza.

Ajo nxjerr në pah format bombastike, por këtë herë shoqëruar me një mesazh për ndjekëset e saj.

Këngëtarja provokon të gjitha femrat, pasi krahas fotos shkruhet që: ?Edhe burri jot e di që Enca e bën më mirë?./ CNA.al

Lajmet e fundit nga