LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Vajza e Sylvester Stallone më seksi se kurrë/ Bjondina tregon linjat perfekte gjatë pushimeve

10 Gusht 2020, 14:09, Lifestyle CNA
Vajza e Sylvester Stallone më seksi se kurrë/ Bjondina tregon linjat

Vajza e aktorit të famshëm të Holliwoodit, Sylvester stallone, Sisitine, tashmë ka nisur një karrierë si modele. Ajo i ka çmendur të gjithë pushuesit në Malibu teksa shfaqet super në formë.

E veshur me një body të kuq, Sisitine ka treguar linjat e saj super perfekte. Bukuroshja bjonde duket mjaft e relaksuar dhe duket se po I shijon në maksimum pushimet me familjen e saj.

Në fotot e publikuara nga Daily mail, ajo shfaqet krah babait të saj sylevstre, 74 vjeç dhe të ëmën Jennifer Flavin 51 vjeç.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga