LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

E përjashtuan nga seriali se dhunoi të dashurën/ Aktori bën veprimin e papritur

11 Gusht 2020, 13:58, Lifestyle CNA
E përjashtuan nga seriali se dhunoi të dashurën/ Aktori bën

Mediat turke pak ditë më parë raportuan se aktori turk Ozan Guven ka dhunuar të dashurën e tij. Aktori i serialit ?Sulejmani i Madhërishëm? i ka mohuar akuzat, duke thënë se ishte e dashura e tij ajo që e kishte dhunuar.Të dy publikuan foto ku tregonin shenjat e shkaktuara nga dhuna fizike.

E dashura e aktorit deklaroi se shkak për sherrin e tyre ishte bërë xhelozia ndërsa aktori akuzoi se ajo e kishte kërcënuar se do i shkatërronte karrierën.

Pas skandalit që pushtoi mediat, kompania e serialit ?Babil?, ku Ozan Guven luan, ka vendosur ta shkëpusë kontratën me aktorin.

Mirëpo ky i fundit nuk ka pranuar dhe ka kërkuar një shumë të majme për t?u larguar./ CNA.al

Lajmet e fundit nga