LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pas ndarjes nga modelja seksi/ Maluma shfaqet në krahët e një bjondine

11 Gusht 2020, 10:03, Lifestyle CNA
Pas ndarjes nga modelja seksi/ Maluma shfaqet në krahët e një

Pas ndrajes së bujshme nga modelja seksi Natalia Barulich, Maluma është hedhur në krahët e një bjondine bukuroshe.

Këngëtari seksi latin ka thyer zemrat e miliona vajzave kudo në botë, teksa publikohen fotot duke u puthur me të dashurën e re.

Veç drekës, ata kanë shijuar në maksimum shoqërinë e njëri-tjetrit dhe fotot e shkrepura nga paparacët kanë folur vetë.

Maluma dhe bukuroshja bjonde s?i kanë harruar për asnjë moment përkëdheljet e puthjet për njëri-tjetrin,duke u kthyer kështu në një nga çiftet më të reja në showbiz./ CNA.al

Lajmet e fundit nga