LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Gjithmonë të kam dashur”/ Reperja zbulon dashurinë e madhe për këngëtaren shqiptare

11 Gusht 2020, 08:54, Lifestyle CNA
“Gjithmonë të kam dashur”/ Reperja zbulon dashurinë e

Reperja shqiptare, Baby Gee, është rikthyer në Shqipëri ku dhe po kalon disa ditë pushimi në një nga resortet luksoze në qytetin e Durrësit.

Mbrëmjen e kaluar duket se ajo është takuar me k?ngëtaren e njohur, Genta Ismajli, e cila ka vendosur po ashtu të kalojë disa ditë pushime në Shqipëri me partnerin e saj, Usta.

Baby Gee nuk e ka kaluar këtë moment pa shkrepur disa foto krah Gentës, e cila duket se ka qenë gjithmonë një këngëtare shumë e dashur për të. ?Femrat janë shumë të fuqishme kur duan dhe mbështesin njëra-tjetrën.

Gjithmonë të kam dashur. Je një yll?, shkruan reperja për Gentën. Me sa duket, vajzat kanë kaluar disa momente mjaft argëtuese krah njëra-tjetrës./ CNA.al

 

 

 

A post shared by BabyG (@babygee) on

Lajmet e fundit nga