LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Gynej mëson se e ëma i ka dhënë para Kaderit për ta ndarë nga Songyli

11 Gusht 2020, 07:49, Lifestyle CNA
Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Gynej mëson se e

Kader i kthen paratë Selinit. Gynej mëson se e ëma i ka dhënë para Kaderit për ta ndarë nga Songyli. Nazan arratis Defnen. Banu i bën presion Kaderit që ta ndihmojë për tu zhvendosur në një shtëpi tjetër. Ejlyl mëson se Kemal ka dalë nga burgu dhe frikësohet.

Serkan detyrohet ta mbajë të fshehtë nga Ejlyl arratisjen e Defnes. Songyl sulmon Serkanin për të mësuar vendndodhjen e Defnes. Ejlyl beson se Serkan nuk e di ku ndodhet Defneja. Mert kërcënon Gynejin se do ja marrë Songylin.

Songyl vihet përballë një zgjedhje të vështirë dhe nuk di kë të besojë Gynejin apo Mertin. Nazan tenton të mbysë Nerimanin dhe e akuzon se ajo ka zbuluar sekretin e saj./ CNA.al

Lajmet e fundit nga