LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Enca paralajmëron surprizën e radhës/ Po bashkëpunon me këngëtarin me famë ndërkombëtare?

11 Gusht 2020, 09:40, Lifestyle CNA
Enca paralajmëron surprizën e radhës/ Po bashkëpunon me

Duket se kjo verë do të jetë e këngëtares Enca Haxhis. Pas dy projekteve shumë të suksesshme muzikore, ?Ku mete? dhe ?Break doën?, Enca duket se ka dhe një surprzië për fansat e saj.

Me shumë mundësi këngëtarja do të sjellë një hit me këngëtarin algjerian Soolkin. Ky i fundit u bë tepër i njohur për publikun shqiptar me bashkëpunimin ?Zemër? me Dhurata Dorën. Kanë qenë komentet në Instagram ato që kanë ngritur dyshimet e fansave për një bashkëpunim. Enca ndau pak orë më parë me ndjekësit një foto bombë, e cila mori komente të panumërta, mes të cilave tërhoqi vëmendjen komenti i Soolking.

?Canicule?- shkroi këngëtari, fjalë e cila në ship përkthehet ?Valë e nxehtë?.?Po vje të të marrë ty?- ia ktheu Enca, duke na bërë tepër kuriozë për të ditur se ç?po kurdisin ata së bashku. Mbase duhet të presim edhe pak për ta zbuluar./ CNA.al

 

 

 

A post shared by ENCA (@enca) on

Lajmet e fundit nga