LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Këngëtarja shqiptare bën testin e Covid-19/ Tregon procedurën dhe zbulon përgjigjen

11 Gusht 2020, 10:38, Lifestyle CNA
Këngëtarja shqiptare bën testin e Covid-19/ Tregon

Këngëtarja shqiptare, Morena Taraku ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj pamjet teksa ka kryer testin e Covid-19.

Pamjet janë  publikuar në Tik Tok, ndërsa më vonë ka treguar gjithashtu edhe rezultatin.

Morena ka testuar negative për Covid-19 dhe pamjet e publikuara kanë shërbyer si ndërgjegjësim për atë pjesë të popullit që ende nuk merr masa kundër koronavirusit dhe ende s?e ka ndjerë pranë rrezikun.

Morena nuk është e vetmja nga personazhet publikë që ka publikuar se si bëhet testi i Covid-19. Kujtojmë se pak kohë më parë edhe Emina Çunmulaj tregoi procedurën dhe Covid-19./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga