LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Një bukuroshe si Oriola Marashi/ Fotot e saj të fundit do t’iu lënë pa frymë

2 Gusht 2020, 07:24, Lifestyle CNA
Një bukuroshe si Oriola Marashi/ Fotot e saj të fundit do t’iu

Modelja Oriola Marashi i ka vënë ?flakën? së fundmi Instagramit. Ajo ka publikuar disa foto ? të nxehta? në det ku tregon format e saj bombastike. Format perfekte trupore dhe pozat provokuese e kthejnë atë përherë në qendër të vëmendjes.

Këtë herë Oriola ka ?çmendur? fansat e saj me disa foto, ku shfaqet me bikini, që i nxjerrin në pah të pasmet dhe trupin perfekt.

Bukuroshja shfaqet më seksi se kurrë dhe komentet komplimentuese në rrjetin e saj social nga ndjekësit nuk mungojnë.

Kujtojmë se përveç fotove provokuese, Oriola komentohet shpesh në mediat rozë edhe për jetën private. Modelja dhe futbollisti Eros Grezda janë në një lidhje dashurie, të cilën dyshja duket se po e shijojnë në maksimum.

Për më tepër ne kemi përzgjedhur fotot më seksi të Oriolës të realizuar së fundi të cilat mund t?i shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga