LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Prezantuesja e motit çmend ndjekësit me fotot me bikini/ Alba Hoxha tregon linjat perfekte

1 Gusht 2020, 14:38, Lifestyle CNA
Prezantuesja e motit çmend ndjekësit me fotot me bikini/ Alba Hoxha

Prezantuesja e motit dhe balerina Alba Hoxha i ka çmendur të gjithë teksa shfaqet shumë seksi me bikini.

Bukuroshja e ekranit shpesh herë nuk nguron të tregojë linjat e saj perfekte teksa dhuron poza shumë joshëse nga pushimet.

E veshur me bikini të zeza, Alba duket super në formë duke ndezur rrjetin në komente nga ndjekësit e saj të shumtë.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga