LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Mbahuni fort/ Luana Vjollca nxeh rrjetin, tregon format "bombë" me bikini

1 Gusht 2020, 11:13, Lifestyle CNA
Mbahuni fort/ Luana Vjollca nxeh rrjetin, tregon format "bombë"

Luana Vjollca është një nga vajzat më të ndjekura në rrjetet sociale me një numër prej 1.8 milionë ndjekës në Instagram.

Moderatorja është tejet aktive në rrjet ku nguron të ndajë me fansat dhe ndjekësit e saj projektet më të reja të saj si dhe foto tejet seksi.

Së fundi ajo ka publikuar një foto tepër provokuese teksa shfaqet e veshur me bikini.

Bukuroshja ka treguar linjat e saj bombastike dhe komentuesit nuk kanë nguruar të vërshojnë me komentet komplimentuese në foton e Luanës.

Kujtojmë se përveç moderimit ajo është bërë pjesë e muzikës ku së shpejti do të sjellë këngën më të re në bashkëpunim me këngëtarin e famshëm Jay Santos.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga